Зареєструватись show register

Пласт – український скаутинг

Пласт - це українська скаутська організація. Через саморозвиток в Пласті, що самі пластуни називають Великою Грою, вже сьогодні виховується майбутнє покоління видатних українців. Вміння вести за собою, швидко зорієнтуватись в екстремальних умовах, брати на себе відповідальність - те, чого навчаються пластуни вже змалечку і що так необхідно вміти у наш час.

Цей курс буде особливо цікавий для тих, хто замислюється над тим, щоб їх діти чи вони самі стали частиною українського скаутського руху. Під час курсу ви дізнається більше про: історію, цінності і задачі Пласту, роль волонтера в організації, особливості методики пластового виховання.

Також за вашого бажання після опанування цього курсу ви зможете пройти скорочений тренінг і стати членом Національної скаутської організації України “Пласт”.

Курс створено за сприяння фонду КОЛО.

Наші лектори:

Богдан Гасюк – один з відновників Пласту  у Львові в 90-их роках, організатор перших таборів відновленої організації.

Юрій Юзич –  дослідник історії Пласту, випускник історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, головний експерт Групи “Молодіжна політика” Реанімаційного пакету реформ.

Андрій Лузан - відповідальний за роботу з волонтерами (18-35 років) в Україні. Належить до Пласту протягом 15 років, має 5-річний досвід роботи з юнацтвом. Організатор різноманітних пластових заходів, таборів, тренінгів. Екс-голова осередку Пласту в Києві. 

Володимир Литвин – активний пластун, діючий виховник та організатор різноманітних пластових заходів.

Ксеня Мединська – активна пластунка, яка має більше 6 років досвіду виховної роботи з юнацтвом, відповідальна за розвиток та роботу з юнацтвом (11-18 років) у найчисельнішому осередку Пласту – місті Львові, інструктор та організатор тренінгів для підлітків та виховників (волонтерів, котрі працюють з юнацтвом).

Зголоситися на участь у регіональному осередку Пласт можна тут: http://www.plast.org.ua/join/join.html

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 9    Average: 4.6/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.