Зареєструватись show register

Книжковий маркетинг для видавців

Онлайн-курс з книжкового маркетингу від House of Europe допоможе зробити так, щоб ваші видання знайшли своїх ідеальних читачів. Ви дізнаєтеся як рекламувати книжки, зацікавити ЗМІ та лідерів думок новинками, вести соцмережі видавництва, працювати з різними каналами збуту та застосовувати різні маркетингові інструменти. Також дізнаєтесь про цікаві закордонні кейси промотування книжок.

Для кого цей курс:

  • Видавці
  • Артдиректори видавництв
  • PR-менеджери видавництв
  • Директори з маркетингу, які працюють у видавництвах
  • Представники видавництв, що опікуються книжковим маркетингом
  • Усі, хто не має досвіду у книжковому маркетингу, але дуже цікавиться темою.

Лекція 1. Зв'язки з громадськістю: як працювати зі ЗМІ, блогерами та інфлюенсерами, писати пресрелізи, використовувати книжкові каталоги та вимірювати результати роботи.

Лекція 2. Соцмережі: як обрати, у яких соцмережах має бути присутнє ваше видавництво, та як вести Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, TikTok, Twitch.

Лекція 3. Маркетинг та діджитал маркетинг: як писати про книжки, проводити успішні онлайнові й офлайнові події та готувати трейлери книжок.

Лекція 4. Канали збуту: як налаштувати ланцюг поставок та працювати з онлайновими та офлайновими каналами збуту.

Лекція 5. Маркетингові інструменти: як використовувати модель POEM (paid - owned - earned media) в роботі та оцінити ефективність каналів.

House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена для підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС та Великій Британії. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Ми пропонуємо більш як 20 програм: поїздки на конференції, професійні події, стажування і нетворкінг у ЄС та Великій Британії, навчальні подорожі, резиденції, тренінги та інші можливості. Команда House of Europe підтримує творчу співпрацю та копродукції між українськими організаціями та їхніми партнерами з ЄС і Великої Британії, фінансує розвиток культурної інфраструктури та програм для молоді. Ми також проводимо молодіжні табори та влаштовуємо обмін студентами між університетами в межах України.

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,8 кредитів ЄКТС.

Лектори:

Матіас Фойгт — СЕО і засновник PR-агенції Literaturtest, яка надає послуги видавцям, авторам і книгопродавцям. Компанія спеціалізується на комунікації в соціальних медіа, маркетингу, рекламі та PR. Literaturtest є організатором Тhe future!publish — однієї з провідних конференцій для німецькомовного книжкового сектору.

Інна Білоножко — книжкова аналітикиня, аудиторка та лекторка. Має магістерські ступені з фінансів (Київ) та міжнародного видавничого бізнесу (Лондон), диплом аудитора за міжнародною кваліфікацією ACCA DipIFR. Спеціалізується на цифровому аудиті видавничого бізнесу, діджитал інноваціях та стратегічному книжковому маркетингу. Співпрацює із англомовними і вітчизняними видавцями у комерційному та академічному сегментах. Авторка Telegram-каналу про англомовний видавничий світ cynical_publisher.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 3    Average: 4.7/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.