Зареєструватись show register
Володимир Єрмоленко

філософ, письменник, журналіст. Директор європ. проектів ГО «Інтерньюз-Україна», модератор EU Study Days. Доктор політ. студій (Франція), викладач НаУКМА.

Володимир Лісін
Михайлина Скорик

Медіа-тренер, головний редактор сайту podrobnosti.ua (2014-2015)

Віталій Мороз

Медіа-тренер, керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”

Діана Проценко

медіатор (акредитація CEDR (Великобританія), юрист (приватна практика), ст. викладач Факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія» (НаУКМА).
Окрім вищої юридичної освіти (магістр правознавства, НаУКМА, 2005) отримала необхідну для проведення медіацій спеціалізовану освіту, а саме успішно пройшла наступні спеціалізовані програми: курс «Базові навички спілкування (НаУКМА, 1999), курси «Управління конфліктами для юристів» та «Переговорні навички для юристів» в рамках Сivic Еducation Рroject (2001), тренінг «Важкі ситуації в спілкуванні. Антиманіпуляція» (2006), курс з питань медіації в господарських справах в рамках Спільної програми Ради Європи та Європейської комісії у співпраці із Господарським судом м. Києва (2007), тренінг-семінар «Стрес-менеджмент: практичні технології» (2008), дворівневий тренінг для медіаторів, по успішному завершенню якого отримала акредитацію CEDR (Центр ефективного вирішення спорів, Великобританія, 2008), тренінг для тренерів програм ефективного вирішення спорів (CEDR, 2009), тренінг для тренерів Мюнхенської ТПП (2014 р.).
ЇЇ робота в сфері медіації пов’язана як з практичною діяльністю в сфері господарських, трудових спорів, спорів, пов’язаних із інтелектуальною власністю, інформаційними технологіями, так і з тренувально-викладацькою, оскільки Діана викладає авторський курс «Переговори та медіація» (Факультет правничих наук НаУКМА (2007-2012), а також є тренером студентської команди для Міжнародного конкурсу з комерційної медіації при Міжнародній торговій палаті в Парижі, Франція (2008, 2009,2011-2014), з 2013 року є розробником авторського курсу “Ранкова школа медіації”. Як представник Національного університету “Києво-Могилянської Академії” Діана також брала участь у розробці законопроектів, спрямованих на врегулювання діяльності у сфері медіації.
Діана є членом міжнародної мережі тренерів з медіації (CEDR trainers network), а також з 2012 р. учасником Ініціативи молодих медіаторів (Young Mediators Initiative (YMI), започаткованої під егідою Міжнародного інституту медіації (International Mediation Institute), а також з 2014 року є членом Правління Національної асоціації медіаторів України, у 2016 р. обрана Президентом асоціації.

Олена Урусова

Керівник департаменту з управління персоналом, сертифікований медіатор IFC з сімейної та організаційної медіації.
Олена має більше 13 років досвіду роботи з управління людським капіталом. Дві вищих освіти: зі спеціальностей «Економіка підприємства» і «Психологія».

Світлана Чебакова

керівник відділу незалежних медіацій Українського Центру Медіації [kmbs]
Сфера діяльності: комерційна, робота з персоналом. Посада – директор з продажу міжнародної фармацевтичної компанії. Раніше – лікар, викладач у Дніпропетровській медичній академії.
Освіта: Міжнародний інститут Менеджменту (МІМ м. Київ), Диплом магістра бізнес адміністрування (МБА) 2001 рік. За фахом – лікар загальної практики (Дніпропетровська Медична академія, диплом з відзнакою). Сертифікат «Базові навички медіатора», Центр ефективного вирішення конфліктів (CEDR, Great Britain). Сертифікат «Медіація в організації» УЦМ. Сертифікат «Професійні навички медіатора» УЦМ. Гарвардська школа переговорів (USA, Great Britain). Сертифікат «Сімейна медіація»
Спеціалізація: Розв’язання спорів в бізнесі, в сімейних стосунках, в медичній сфері

Марина Омелінська

Юрист, адвокат, заступник директора з правових питань ТОВ «РоСт», медіатор Українського Центру Медіації.
Освіта: магістр права (Київський національний університет ім. Т. Шевченка) та магістр фінансів (Національний економічний університет м. Київ). У 2004 році отримала Свідоцтво на право ведення адвокатської діяльності. Протягом 2013 року навчалася в Інституті законодавства Верховної Ради України на курсі «Законодавча діяльність». У 2013 році проходила навчання в Українському Центрі Медіації: «Базові навички медіатора», «Професіоналізація медіатора», в 2014 році була включена до складу медіаторів Українського Центру Медіації [kmbs].
Спеціалізація: реорганізація підприємств, злиття та поглинання (Mergers and Acquisitions M&A), корпоративні відносини, прийняття нестандартних рішень в складних ситуаціях, укладання колективних договорів, колективні та індивідуальні трудові спори, реєстрація та захист прав інтелектуальної власності, зовнішньоекономічна діяльність.
Досвід роботи: з законопроектами у Верховній Раді України, медіатор Центру Медіації при КТПП, голова комітету по трудових спорах Національної Асоціації Медіаторів України.

Ольга Шепель

Освіта: магістр міжнародного менеджменту, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана; курси у Школі управління людськими ресурсами при Києво-Могилянській Бізнес Школі. З 2011 навчається в Міжнародному інституті глибинної психології. Спеціальність: практична психологія / психоаналіз
Спеціалізація: управління людськими ресурсами, менеджмент, організація та ведення бізнес процесів
Ольга має досвід успішної роботи в міжнародних та вітчизняних компаніях різноманітних галузей (СП «Джерман моторз», ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн», ТОВ «АгроДім», мережа ресторанів швидкого обслуговування ТМ «Печена картопля»).
Має досвід розв’язання конфліктів в бізнес середовищі між топ-менеджерами, керівниками відділів та їхніми підлеглими та між співробітниками.
Має практичний досвід проведення переговорів у якості медіатора у сфері комерційних, організаційних, сімейних спорів і конфліктів. Ольга – член міжнародної мережі тренерів з медіації (CEDR, Великобританія). У якості тренера проводила тренінги з підготовки медіаторів, а також тренерів з медіації у Казахстані та Білорусі. У 2010 р. працювала тренером по переговорах в Школі Вищого корпусу державної служби України. Окрім того Ольга має досвід викладацької діяльності для UNDP, ABA, CEELI.

Наталя Доценко

Провідний спеціаліст ДСНС, екстремальний психолог, кризовий психолог