Зареєструватись show register

Всі курси на платформі ВУМ онлайн – безкоштовні.
За бажанням Ви можете підтримати наш проєкт.

Так, після завершення будь-якого курсу на платформі Ви отримаєте іменний сертифікат (за винятком курсу “Правда про землю: мораторій VS ринок“).
Після завершення курсу Сертифікат Ви можете скачати у своєму особистому кабінеті. Для швидкого переходу скористайтеся пунктом меню “Пройдені курси”.
Вам потрібно заповнити свій профіль. Для цього перейдіть у свій особистий кабінет і натисність на іконку “Налаштування профілю”. Після введення у відповідні поля свого імені та прізвища, збережіть ці дані та згенеруйте сертифікат.
Так, Ви можете використовувати сертифікати, отримані на платформі, для підвищення кваліфікації.
Лист про реєстрацію може прийти із затримкою. Крім того він може потрапити до “небажаної пошти”, в “спам”, до вкладки “реклама” тощо. Зачекайте 15 хвилин. Якщо лист не прийшов, спробуйте пройти реєстрацію ще раз: можливо Ви допустили помилку в email адресі.
Цю інформацію Ви можете отримати, переглянувши відео на головній сторінці платформи у розділі “Як це працює?” або на нашому ютуб-каналі.
Так, ми можемо обнулити результати Ваших тестів. Для цього у формі для коментарів напишіть відповідний запит. Але зверніть увагу, що кількість набраних балів не відображається у сертифікаті. Крім того, ця процедура може зайняти певний час. Тому ми радимо не втрачати час і рухатися далі.
Інформація про кількість спроб зазначається перед кожним модулем з тестами. Зазвичай вона становить три спроби.
Ми намагаємось обробити кожний такий запит якомога швидше.  Ви отримаєте повідомлення на свою електронну адресу.
У разі виникнення технічної помилки, спробуйте перезавантажити сторінку. Якщо це не допомогло, напишіть коментар з текстом “технічна помилка”.
Кількість кредитів ЄКТС зазначена у описі до кожного курсу.