Зареєструватись show register

Пізнай світ дитини

Вітаємо на онлайн-курсі "Пізнай світ дитини"!

Виховати з малюка сильну, розумну та яскраву особистість ‒ мрія усіх батьків та вчителів. Але чи завжди ми розуміємо, як саме це треба робити? Чи всі родини, в яких з’являється дитина, володіють необхідними компетенціями?

Цей курс ‒ для тих, хто готовий вчитися і вдосконалюватися як вихователь та наставник. Він дозволить краще зрозуміти психологію та фізіологію дітей від народження до 18 років і правильно будувати взаємини з дітьми у відповідності до їхнього віку, потреб та можливостей.

Автори курсу пропонують ставитися до кожної дитини як до особистості від дня її народження, та діляться своїми знаннями та практичними порадами щодо того, як зберегти та розвинути індивідуальність кожної маленької людини. Курс також містить базову інформацію про права дітей, законодавство щодо захисту цих прав в Україні, обов’язки батьків, опікунів та вихователів.

Курс буде цікавий, перш за все, педагогам та вихователям, соціальним працівникам, громадським активістам та волонтерам, чия робота пов’язана з дітьми; та батькам, що відчувають потребу в удосконаленні своїх стосунків з дітьми на будь-якому етапі їхнього розвитку.

В рамках курсу ви отримаєте базові знання про психо-фізіологічний розвиток дітей, права дітей, компетенції батьків, а також навчитеся:

  • краще комунікувати з дітьми різного віку;
  • розуміти процеси розвитку дитини;
  • обирати способи / варіанти реакції на поведінку дитини.

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,5 кредитів ЄКТС.

Викладачі:

Наталія Луценко – психолог, магістр у сфері освіти. Проводить тренінги для прийомних батьків, батьків-вихователів, підлітків, осіб, з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Авторка власних тренінгових програм по профорієнтації для молоді та програм особистісного росту. Директорка центру захисту дітей “Наші діти”, м. Київ.

Висловлюємо вдячність Лесі Кучинській ‒ психологу, супервізорці для батьків замісних форм виховання, тренерці навчальних тренінгів для усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів ‒ за допомогу у підготовці частини навчальних матеріалів.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 7    Average: 4.4/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.