Зареєструватись show register

Сталість соціальних змін: згуртування громад

Цей онлайн-курс є логічним продовженням курсів «Є ідея? Втілюй!» та «Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив». Отримання досвіду розробки проєкту та його втілення є важливим етапом формування соціальних змін у громаді. Цей онлайн курс допоможе зрозуміти, як забезпечити сталий ефект від змін та здійснювати вплив навіть в умовах невизначеності.

Цей курс допоможе тобі зрозуміти:

  • як формувати довіру та взаєморозуміння в громаді;
  • як залучати людей до запланованої діяльності;
  • як будувати діалог та опанувати особливості ненасильницького спілкування;
  • як використовувати інструменти фасилітації;
  • як планувати та діяти в умовах невизначеності.

Цей онлайн-курс дає розуміння важливості соціального згуртування та сталих змін. Формування такого середовища, де позитивні зміни відбуваються за твоєї участі та без неї. Об’єднання ідей та людей, яке переростає у незворотній синергічний процес підтримки ідентичності, прозорості, демократичності та толерантності. Це сприяє побудові громад, в яких є довіра і комфортно жити, де люди з ідеями мають вплив на процеси, які відбуваються.

Цей курс для тебе, якщо:

  • ти маєш досвід втілення проєкту соціальної дії, але не знаєш, що робити далі;
  • ти пройшов курс «Є ідея? Втілюй!» та «Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив» та хочеш зрозуміти наступні кроки для забезпечення сталих соціальних змін у громаді;
  • є досвід реалізації соціальних проєктів, але ти хочеш прокачати свої знання та навички, і вивести свої проєкти на новий рівень;
  • ти досвідчений проєктний менеджер, але ніколи не працював із соціальним згуртуванням громад, тож хочеш дізнатися більше та зрозуміти, як можна досягти позитивного ефекту від цього.

Втілюй свої ідеї - та стань тим маяком, який освітить та надихне, стане прикладом та підтримає позитивні та безповортні соціальні зміни у нашій країні.

Чекаємо тебе на нашому курсі!

Курс реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом, та здійснюється Британською Радою спільно з ГО «Міцна Громада», ГО «Молодіжна Платформа» та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання».

https://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens

Викладачі та гостьові спікери курсу:

Анна Гладка – Майстер-фасилітаторка програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні, тренерка, проєктна менеджерка.

Олена Мельник – Cертифікована тренерка з ненасильницької комунікації, психологиня, арт-терапевтка, фасилітаторка, медіаторка, голова правління ГО "Студії інноваційних рішень".

Аліна Познанська – Майстер-фасилітаторка програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні, івент-менеджерка, співвласниця бренду POZNANSKI.

Анжела Старовойтова – Фасилітаторка діалогів, сертифікована тренерка з ненасильницької комунікації. Працює в галузі вирішення конфліктів та розбудови зв'язків та довіри в Україні, країнах Євразії та Афріці.

Сергій Ткаченко – Майстер-фасилітатор програми «Активні громадяни» Британської Ради, проєктний менеджер ГО «Агенція сталого розвитку “Хмарочос”»

Юрій Трохименко – Провідний тренер у програмах: "Простір майбутнього" та "Урбан Будда".
Коуч та психотерапевт. Директор із розвитку центру АХАЛАР. Надихає та показує, що можна інакше.

Влада Бєлозоренко – Театральна режисерка, поставила більше 70 вистав у різних театрах України. Засновниця школи акторської майстерності для дорослих «Театр-студія 11» у Києві. Випускниця Аспен Інституту.

Альона Кучерук – Голова ГО Шифт, засновниця Арт-коворкінгу у Краматорську (релокованого зараз до Дніпра).

Олена Нестерова – Арт-коучиня, майстер-фасилітаторка програми «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні. Тренерка з профілактики емоційного та професійного вигорання .
Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 1    Average: 5/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.