Зареєструватись show register

Є ідея? Втілюй! Проєктний дизайн для соціальних ініціатив

У тебе є ідея чудового соціального проєкту, в тебе горять очі - але ти не знаєш, з чого почати та де шукати той маяк, який проллє світло на страх та нерозуміння?

Наше гасло: «Є ідея? Втілюй!» А ми допоможемо!

Можна сміливо стверджувати, що в кожного з нас є досвід створення та управління проєктами, адже кожен реалізовував безліч проєктів у своєму житті - від ремонту в квартирі до організації відпустки, від отримання водійських прав до святкування дня народження. Тож у тебе вже точно є інтуїтивні знання стосовно того, як створити та втілити в життя проєкт. На нашому курсі ти зможеш структурувати ці знання та застосувати їх задля позитивних змін у своїй громаді.

Ми не дамо інструкцію зі створення ідеального проєкту, адже її не існує. Проєктний дизайн - це як приготування їжі: є безліч рецептів, але справжній шедевр з’являється завдяки натхненню та майстерності автора, унікальному набору спецій та секретних інгредієнтів. Ми не обіцяємо перетворити тебе на шеф-кухаря, але точно познайомимо з ключовими процесами проєктної кухні, а саме:

 • що таке проєкт соціальної дії та чим він відрізняється від будь-якого іншого проєкту;
 • що таке проєктний цикл, і чому треба приділяти увагу кожному з його етапів;
 • як визначити та проаналізувати соціальну проблему, і обрати оптимальне рішення;
 • як правильно визначати цілі проєкту та його результати;
 • як працювати із цільовою аудиторією та розмовляти з нею однією мовою;
 • як розробити план реалізації проєкту та розрахувати бюджет;
 • як визначати та управляти ризиками проєкту;
 • як вимірювати вплив проєкту та що зробити, щоб позитивні зміни продовжувалися після його завершення;
 • як промоніторити успішність проєкту та застосувати набутий досвід у наступних проєктах.

Цей курс для тебе, якщо:

 • є бажання стати частиною позитивних змін у себе в громаді - але не знаєш, з чого почати;
 • є хороша ідея - але не знаєш, як її вдало реалізувати;
 • є досвід реалізації соціальних проєктів - але хочеш прокачати свої знання та навички, і вивести свої проєкти на новий рівень;
 • ти досвідчений проєктний менеджер, але ніколи не працював із соціальними проєктами, тож хочеш дізнатися більше та зрозуміти, чим проєкти соціальної дії відрізняються від всіх інших.

Цей курс для всіх, хто хоче реалізовуватись, вдосконалюватись та мотивувати в соціальній діяльності. При побудові курсу використовувалась методологія програми «Активні Громадяни» Британської Ради, яка реалізується у 68-ми країнах світу.

Втілюй свої ідеї - та стань тим маяком, який освітить та надихне, стане прикладом та підтримає ефективні та безповортні соціальні зміни у нашій країні.

Чекаємо тебе на нашому курсі!

Навчальне навантаження на курсі відповідає 0.15 кредитів ЄКТС.

Курс реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом, та здійснюється Британською Радою спільно з ГО «Міцна Громада», ГО «Молодіжна Платформа» та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання».

https://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 6    Average: 4.5/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.