Зареєструватись show register

Вступ до проєктів соціальних інновацій – від ідеї до сталого рішення

Проєкти соціальних інновацій - проєкти, спрямовані на розв'язання соціальних проблем та покращення якості життя людей в певній громаді, або цілій країні, через втілення нових підходів та практик.

Інновації - не обов'язково технічні або технологічні рішення. Це рішення та інструменти, які раніше не застосовувалися для розв'язання подібних проблем і можуть суттєво вплинути на життя конкретної групи людей.

Планування майбутнього - це послідовність кроків, які дозволяють від точки А потрапити в точку Б. Наш курс допоможе вам перетворити ідеї соціальних інновацій на реальні проєкти з довготривалими результатами.

Для кого цей онлайн-курс:

Цей курс призначений для всіх, хто прагне активно впливати на позитивні зміни в суспільстві, включаючи молодь, студентів, соціальних підприємців, активістів, громадських лідерів та має конкретні ідеї щодо покращення життя людей у власній громаді.

По завершенні курсу учасники(-ці) матимуть розуміння про:

  1. проєкти соціальних інновацій, як про ефективний інструмент формування позитивних змін у власній громаді
  2. виявлення та аналіз соціальних проблем
  3. розробку та впровадження ефективних соціально-інноваційних проєктів
  4. залучення ресурсів для своєї діяльності
  5. оцінку впливу і ефективності соціальних інновацій, з адаптацією до змінних умов

Отримані знання та розуміння підготують учасників до впровадження задумів соціальних проєктів, у тому числі за підтримки ГО "Мережа захисту національних інтересів "АНТС".

Навчальне навантаження курсу складає 3 години (0.1 кредит ЄКТС). Це зазначається у сертифікаті, який отримують учасники після успішного проходження курсу. 

Курс розроблено в рамках проєкту HALLI 2.0, що реалізує ГО "Мережа захисту національних інтересів "АНТС" за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED.

Автори та викладачі:

Сталити майбутнє - це рішуче діяти в моменті зараз. Проєкти соціальних інновацій  - ефективний інструмент для зміцнення громадянського суспільства на шляху розбудови Держави вдячності.

Ганна Гопко

Голова правління 

ГО "Мережа захисту національних інтересів "АНТС"

Ми не нав'язуємо єдиної стратегії для всіх. Ми пропонуємо новий підхід, де проєкти соціальних інновацій стають дійсно ключовим інструментом для зміцнення громадянського суспільства та формування майбутнього.

Наталія Тішкова

Авторка курсу

Експертка з впровадження соціальних інновацій

ГО "Мережа захисту національних інтересів "АНТС"

Громадянин - власник держави та її енергія. Наші щоденні малі справи та соціальні інновації, наші податки, наші вчинки, наші думки і комунікації, наші цінності є джерелом енергії для появи якісної й самобутньої держави.

Остап Стасів

Спікер курсу

Співзасновник Відкритого Університету

Майдану, першої української платформи

громадянської освіти vumonline.ua

Модулі курсу:

МОДУЛЬ 1. Вступ до проєктів соціальних інновацій

Цей модуль допомагає розібратися в сутності та значенні проєктів, спрямованих на вирішення соціальних проблем. Розглядаються концепції проєктів соціальних інновацій через призму їх мети та підходів.

В цілому, модуль створений для поглибленого розуміння та підготовки до роботи над проєктами, спрямованими на соціальні зміни та покращення умов життя людей.

МОДУЛЬ 2. Ідея та концепція проєктів соціальних інновацій

Цей модуль надає учасникам інструменти для визначення та аналізу соціальних проблем з метою розробки стратегій (концепцій) для їх вирішення через проєкти соціальних інновацій. В рамках модуля учасники підсилюють свої навички у проведенні аналізу соціального середовища, визначенні цільової аудиторії та формулюванні проблемної заяви.

МОДУЛЬ 3. Управління проєктами соціальних інновацій

Цей модуль пропонує глибоке занурення в процес розробки, впровадження та керування ініціативами, спрямованими на вирішення соціальних проблем чи поліпшення якості життя в спільноті або суспільстві. Учасники отримують інструменти для ефективного планування проєктів соціальних інновацій, починаючи з визначення цілей та постановки задач.

МОДУЛЬ 4. Особливості впровадження та реалізації проєктів соціальних інновацій

Модуль фокусується на ключових аспектах, що стосуються етапу впровадження та реалізації соціальних інноваційних проєктів. Після того, як попередні модулі вже розглянули підготовчі етапи, цей модуль глибше розглядає, як ефективно реагувати на зміни та вирішувати проблеми під час виконання проєкту соціальних інновацій, а також – як забезпечити ефективну комунікацію всередині команди та із зацікавленими сторонами.

МОДУЛЬ 5. Сталість та масштабованість проєктів соціальних інновацій

Модуль зосереджується на питаннях, пошук відповідей на які дозволить забезпечити тривалі та значні позитивні зміни в спільноті через розвиток соціальних інноваційних проєктів, що сприятиме розвитку суспільства та зміцненню його стабільності в майбутньому.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 0    Average: 0/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.