Зареєструватись show register

Створення ефективних DMO для туристичного розвитку територій

Цей курс розроблений провідними експертами Асоціації Індустрії Гостинності України (АІГУ) та Національної Асоціації в’їзного та внутрішнього туризму Молдови (ANTRIM). Курс пояснює: що таке організації з управління туристичними дестинаціями, чому вони важливі для розвитку індустрії, і як організувати їх ефективну та сталу роботу.

Мета курсу

Допомогти створити організацію менеджменту дестинації (DMO) або перетворити існуючу DMO на фінансово стабільну та ефективну організацію з управління конкурентоспроможністю території. Дати зрозумілу дорожню карту із розвитку смарт-дестинацій за допомогою DMO.

Для кого цей курс?

Для всіх, хто зацікавлений у створенні конкурентоспроможних смарт-дестинацій, а також у посиленні стійкості та конкурентоспроможності громади за допомогою розвитку туризму і гостинності у своїх регіонах. Курс рекомендований для представників влади, фахівців у сфері туризму та гостинності, представників креативних індустрій, а також місцевих бізнесів і громадських організацій, наукової та академічної спільноти тощо.

В рамках курсу ви дізнаєтеся:

  • Що таке туристична дестинація
  • Чому важливо системно управляти дестинацією
  • Що таке DMO і яка її роль в управлінні дестинацією
  • Як створити конкурентноспроможну DMO
  • Як за допомогою DMO можна створити смарт-дестинацію
  • Про успішні приклади ефективних DMO у світі

Курс містить унікальні авторські розробки та підбірку цікавих матеріалів для самостійного вивчення. 

Навчальне навантаження курсу відповідає 19,5 акад. годин або 0,65 кредитів ЄКТС.

Створення та публікація цього онлайн-курсу стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту USAID “Економічний розвиток, управління та зростання підприємництва” (EDGE). Зміст цих матеріалів є відповідальністю автора та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Авторка і викладач:

Анна Романова, експертка з посилення конкурентоспроможності територій, розвитку туристичної індустрії та брендингу дестинацій. Виконавча директорка Асоціації Індустрії Гостинності України (АІГУ). Консультантка міжнародних проєктів USAID, ПРООН, GIZ тощо. Докторка економічних наук, доцент, запрошена лекторка університетів України та США.

Авторка понад 50 публікацій на тему розвитку туристичної індустрії, ініціатор та співавтор понад десяти законопроектів з ефективного управління в галузі туризму.

Народний Депутат України VIII скликання. Голова підкомітету Верховної Ради України з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності (2014-2019 рр.).

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 1    Average: 3/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.