Зареєструватись show register

Громадський контроль за владою

У вашому місті (містечку, селі) є депутати. Вони щодня ходять на роботу і щось виконують – готують питання на розгляд рад, проводять громадські слухання, ухвалюють певні рішення… Також є мер або голова ОТГ (якому допомагає його команда = адміністрація) – що вони роблять на своїй роботі? Враховуючи, що і перших, і других обрали ми з вами як громадяни – логічно, що ми просто зобов’язані регулярно цікавитися їх діяльністю та результатами їх роботи.

Неважливо, чи ви живете у м. Києві, чи в с. Полив’яне Миргородського району – у нас, як громадян України, є однакові права і можливості, але дуже часто ми їх просто не знаємо. Ба більше, очільники наших органів самоврядування теж часто їх не знають. 

Ми створили цю комплексну програму, щоб допомогти кожному громадянину швидко опанувати знання та вміння, необхідні для реального діалогу з владою: «Що робиться? Чому? На чию користь? Як це підвищує якість нашого життя?» 

Навчаючись на програмі, ви здобудете знання та поглибите розуміння щодо таких громадянських компетенцій:

Революція Гідності на практиці продемонструвала нам, що бути громадянином – це відповідально, клопітно, і часом навіть небезпечно. Але вкрай необхідно, якщо ми хочемо жити у свідомому суспільстві демократичних цінностей та принципів. Бо як не крути, у Бога немає інших рук, окрім наших.

Курси можна проходити в довільному порядку, або в запропонованому вище. Після проходження всіх курсів потрібно успішно виконати фінальне завдання.

Доступний з: 11.04.2019
900
1 занять
10
Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 6    Average: 4.3/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.