Зареєструватись show register

Боротьба з корупцією в державних закупівлях

В рамках цього курсу Ви дізнаєтесь, що таке державні (публічні) закупівлі, як вони проходять і саме головне, як контролювати цей процес. Ми розкажемо Вам, як можна контролювати і боротися з корупцією, які інструменти допоможуть в цьому і як їх використовувати.

Курс базується на теоретичних знаннях щодо закону «Про публічні закупівлі», а також на аналізі кейсів із реальних ситуацій. Головна цінність цього курсу – розбираючи і досліджуючи державні закупівлі, Ви зрозумієте, де і як можна знайти корупційні складові і відслідковувати нечесні тендери. Ми розкажемо, що треба робити в таких випадках, куди йти і як оскаржувати підозрілі тендери. Головне – це не стояти осторонь, а долучатись до процесу реформування державних закупівель і боротьби з корупцією.

Цей курс буде корисний всім, кому не байдуже, що відбувається в нашій країні і кому цікаво, як можна подолати або хоча б зменшити корупцію в державних закупівлях: громадянам, громадським діячам, бізнесу тощо.

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,15 кредитів ЄКТС.

Викладач: Трепова Марина

Професійний закупівельник і переговорщик, керуючий партнер компанії Solutions Procurement, Партнер швейцарської компанії Siegel® HR International  та німецької crossculture academy® в Україні та СНД, бізнес-тренер, консультант. Громадський діяч, член  ГО «Прозорі закупівлі», координатор ГП Нова Країна.

Більше 10 років в закупівлях: управляння закупівлями і проведення тендерів в компаніях Gallaher і JTI (побудова системи закупівель, управляння різними категоріями, оптимизація вартості товарів та послуг, які закуповуються, оптимізація процесів закупівель), проведення тренінгів на різні теми по закупівлям іпереговорам, ведення консалтингових проектів. Автор програми «Академія майстерності закупівель». Має успішний тренінговий і консалтинговий бізнес в Україні.

Марина Трепова – сертифікований тренер і переговорщик (парламентар), має освіту в сфері економіки, executive MBA в Harriot-Watt University Edinburgh Business School in Eastern Europe, автор статей і частий гість профільних конференцій і форумів.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 2    Average: 3.5/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.