Зареєструватись show register

Школа ефективного мислення

Мислення – це неймовірна людська навичка. Саме завдяки мисленню людина розвивається, вирішує поставлені перед нею завдання, розв’язує проблеми і дає собі раду із новими викликами. Науково-технічний прогрес яскраво показує, як швидко «людина розумна» вдосконалює свої навички мислення. На початку 20го століття навіть неможливо було уявити такі речі, як гаджети, Інтернет, засоби комунікації. За останні 100 років світ та способи людського життя шалено змінилися, і надалі темпи змін будуть ще швидшими. Як встигнути за цими змінами? Як жити в ногу з часом? Відповіді на ці запитання криються у нових навичках мислення.

Чи однаково працює мозок у різних людей? Уявіть ситуацію, коли потужний комп’ютер дали різним людям. Вони будуть використовувати його в межах своїх навичок. Хтось скористається Інтернет чи зателефонує друзям через Скайп. Хтось пограє в ігри, хтось обмежиться використанням офісних програм, а хтось почне програмувати, заробляти на Forex, або буде займатися майнінгом криптовалют. Один і той самий пристрій може бути використаний по-різному. Так і мозок. Доведено, що навички мислення (ефективного використання мозку) можна розвивати.

Процеси мислення бувають різні – важливо розуміти, що немає «правильного» або «неправильного» мислення. Воно може бути логічним, аналітичним, критичним, абстрактним, творчим тощо. А ще воно може бути всебічним та гнучким.

Наша комплексна програма «Школа ефективного мислення» дає вам можливості для різнобічних тренувань навичок мислення. В програмі зараз доступні такі курси:

  • Креативне мислення – про те, як думати творчо, шукати оригінальні підходи до різних ситуацій, створювати нові ідеї, що мають цінність. Ця якість – мислити творчо – притаманна кожній людині від народження.
  • Вступ до критичного мислення – як навчитися «тверезо» дивитись на світ, вміти критично сприймати отриману інформацію, не піддаватися маніпуляціям.
  • Стратегічне мислення – як побачити вікно можливостей, впіймати тренд та вчасно опинитися в потрібному місці.
  • Інтегральна динаміка. Еволюція мислення, лідерства, економіки і політики – йдеться про ефективну модель еволюції мислення, лідерства та управління, що описує розвиток психосоціальних систем різного масштабу: людина, компанія, народ, людство в цілому і куди рухається світ.
  • Сталий розвиток: нова філософія мислення – це про те, як не загубити нашу планету, думати на рівні того, що технології та людська діяльність можуть завдавати шкоди біосфері, і цей вплив у 21-му столітті вже стає незворотнім. Мислити стало - означає подивитись на життя з такого ракурсу.

Ця програма дасть вам більше, ніж знання: допоможе сформувати розуміння того, як розвиватись і куди рухатись далі.

Курси можна проходити в довільному порядку. Сертифікат програми Ви отримаєте після завершення всіх зазначених онлайн-курсів та виконання фінального завдання.

Бажаємо приємного навчання!

Доступний з: 21.02.2019
6149
1 занять
30
Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 24    Average: 4.4/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.