Зареєструватись show register

Креативне мислення

Практично кожна людина рано чи пізно зіштовхується із ситуацією з високою долею невизначеності, в якій немає однозначного «правильного» чи «неправильного» розв’язку, але необхідно ухвалювати рішення і діяти. Наприклад, це може бути вихід на ринок з новим продуктом, або вихід з наявним продуктом на нові ринки, або пошук розв’язання соціальної проблеми. Саме тоді – знаємо ми про те чи ні – на допомогу приходить креативне мислення. Краще, звісно, знати і вміти цілеспрямовано застосовувати цю потужну здатність, закладену в нас природою. У найближчий час кількість та інтенсивність  ситуацій, що вимагатиме від нас нестандартного підходу, лише зростатимуть. Недарма експерти Світового економічного форуму в Давосі включили креативне мислення у топ-5 компетенцій найближчого десятиліття.

Креативне мислення часто ще називають out-of-the-box thinking, тобто мислення поза шаблонами. Подолання стереотипів і вихід за межі  – лише один з аспектів креативності, інші не менш важливі - вміння експериментувати і змішувати, формувати нові паттерни, оперувати складністю. Разом з тим, варто  не плутати креативність із самовираженням і мистецькою творчістю. Основне завдання цього курсу - допомогти вам розвивати та підтримувати власну креативність (через розуміння принципів та регулярні тренувальні вправи).

Цей курс буде актуальним для тих, хто прагне навчатися протягом життя і успішно застосовувати свої знання у різноманітних сферах, включаючи бізнес, громадську діяльність, освіту, науку, управління і військову справу. Тих, хто не боїться помилятися і бути автором власної реальності.

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,53 кредитів ЄКТС.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 47    Average: 4.3/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.