Зареєструватись show register

Креативне мислення

Практично кожна людина рано чи пізно зіштовхується із ситуацією з високою долею невизначеності, в якій немає однозначного «правильного» чи «неправильного» розв’язку, але необхідно ухвалювати рішення і діяти. Наприклад, це може бути вихід на ринок з новим продуктом, або вихід з наявним продуктом на нові ринки, або пошук розв’язання соціальної проблеми. Саме тоді – знаємо ми про те чи ні – на допомогу приходить креативне мислення. Краще, звісно, знати і вміти цілеспрямовано застосовувати цю потужну здатність, закладену в нас природою. У найближчий час кількість та інтенсивність  ситуацій, що вимагатиме від нас нестандартного підходу, лише зростатимуть. Недарма експерти Світового економічного форуму в Давосі включили креативне мислення у топ-5 компетенцій найближчого десятиліття.

Креативне мислення часто ще називають thinking out-of-the-box, тобто мислення поза шаблонами. Подолання стереотипів і вихід за межі  – лише один з аспектів креативності, інші не менш важливі - вміння експериментувати і змішувати, формувати нові паттерни, оперувати складністю. Разом з тим, варто  не плутати креативність із самовираженням і мистецькою творчістю. Про те, в чому ця відмінність, як розвивати та підтримувати власну креативність, і піде мова у цьому курсі.

Структура курсу:

  1. Креативне та творче – гра слів чи суттєва відмінність?
  2. Креативне мислення як компетенція майбутнього
  3. Нейро-основа креативності
  4. Принципи та інструменти розвитку креативності
  5. 7 вправ для прокачування уяви
  6. Out-of-the-box thinking aбо креативне руйнування
  7. Принцип коктейлю, або поєднуємо відмінності
  8. Креативність і щастя

Цей курс буде актуальним для тих, хто прагне навчатися протягом життя і успішно застосовувати свої знання у різноманітних сферах, включаючи бізнес, громадську діяльність, освіту, науку, управління і військову справу. Тих, хто не боїться помилятися і бути автором власної реальності.

Доступний з: 31.08.2017
718
0 занять
0
Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 28    Average: 4.5/5] You must sign to vote

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.