Зареєструватись show register

Фінансова грамотність громадянина

Чи добре ми розуміємо, що стоїть за такими поширеними гаслами, як: "Подбайте про пенсію! Заощаджуйте! Керуйте своїм фінансовим майбутнім!"?

Складаючи цю програму, ми мали на меті подолати стереотипи, що роками пускали коріння в наших головах, на кшталт «держава потурбується про мою пенсію». Взяти на себе відповідальність за власну фінансову ситуацію та її розвиток у майбутньому (звичайно, за умови, що ваша діяльність не шкодить іншим членам суспільства) – чудовий приклад громадянської дії.

Під час створення курсу «Кредит – це зло?», який є частиною цієї програми, ми прийшли до висновку, що у фінансової освіти суттєво складні завдання – кожному «учневі» потрібно спочатку усвідомити існування проблем, а тоді ще й попрацювати над собою для їх вирішення.

Наразі пропонуємо такі курси для проходження Програми:

  1. Особистий та сімейний бюджет: основи
  2. Кредит – це зло?
  3. Фінансове обґрунтування управлінських рішень

Ці курси охоплюють базові аспекти управління фінансами на особистому та організаційному рівнях. У планах ВУМ – доповнення програми такими курсами, як «Економічний розвиток громад» і «Податки: гроші громадян в руках держави». Чим швидше почнемо сприймати податки як власні витрати, тим ефективніше зможемо налагодити громадський контроль за їх використанням, коли всім буде небайдуже до спільного добробуту.

Доступний з: 15.02.2018
2627
1 занять
13
Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 18    Average: 3.9/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.