Зареєструватись show register

Чому ми досі «в дупі»?

Ясно бачить дупу той, хто ззовні.

А той, хто в дупі, бачить лише світло в кінці тунелю.

Домовляємось про термінологію

Дупа – це грубе літературне слово, яке українці часто-густо використовують для опису власного емоційного та матеріального стану. ХХІ сторіччя на дворі! Цивілізований світ обговорює безумовний масовий дохід, успішно долає найскладніші виклики пандемії, запускає місію на Марс, а у нас – все як завжди: бідність, погані дороги, чиновники крадуть, справедливості немає… Оце і є він - стан «в дупі» - коли опустилися руки, навалилось розчарування, немає віри в майбутнє.

Як же вибратися із «дупи» і хто винен в тому, що ми досі там? Хто – ті вороги, що не дають нам нормально розвиватися і щасливо та гідно жити у свій країні?

Мета курсу

Цей курс – спроба розібратися в собі, в наших «ворогах» і знайти відповідь на конкретне питання: «Як вийти з дупи?». І це не чергова «ефективна методика успішного успіху», а наші методи мало схожі на «чарівну пігулку». Чітко зрозуміло лише одне: якщо діятимемо так само, як раніше, «дупа» залишиться з нами ще на довгі роки.

Для кого цей курс?

Для тих, хто не готовий жити «в дупі» і не мріє про еміграцію. Для тих, хто розуміє, що зміни потрібні і готовий почати їх з себе. Для тих, у кого залишилось трохи віри в те, що вихід все-таки існує.

Що дасть цей курс?

В залежності від досвіду, поглядів, переконань конкретного слухача курс допоможе краще орієнтуватися в поточній ситуації в країні та суспільстві, зрозуміти, що конкретно кожен із нас може і має робити для якнайшвидшого виходу «з дупи».

Багатьом українцям здається, що ми рухаємось дуже повільно, і це дратує. Але Френсіс Бекон казав: «Кульгавий, що йде правильним шляхом, обжене скорохода, що збився з дороги». Цей курс – запрошення до пошуку напрямків руху до побудови комфортного та гідного життя в країні. Нехай ми будемо «кульгати», але все ж таки в правильному напрямку.

Підписуйтесь на курс та діліться інформацією з друзями!

Автор курсу:

Богдан Бондаренко,
експерт з конституційного права та політики, юрист, медіатор у Національній асоціації медіаторів України.
Співпрацював з Центром політико-правових реформ та різноманітними профільними міжнародними організаціями. Активно співпрацює і долучається до розробки законопроектів та їх адвокації. Автор досліджень у сфері конституційної юрисдикції, виборів та референдумів, діяльності політичних партій.
Освіта: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (правознавство); Київський національний університет імені Тараса Шевченка (правознавство); Києво-Могилянська бізнес-школа (медіація); Варшавський університет (Факультет права та адміністрування, стажування). Наразі є аспірантом Львівського національного університету імені Івана Франка.
Спеціалізація: конституційне право.
Facebook: https://www.facebook.com/bogdan.bondarenko.12/
Academia: https://lnu.academia.edu/BohdanBondarenko
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/bogdan-bondarenko-3891495a/

Співавторка курсу:

Ірина Кашина

Маркетолог, декілька років активно співпрацювала з ВУМ online.

Youtube канал Ірини – «Просто про маркетинг».

Доступний з: 18.03.2021
1351
8 занять
520
Теги
Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 5    Average: 4.4/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.