Зареєструватись show register

Волонтерські команди: мрія чи реальність?

Волонтерство має багато особливих та специфічних напрямків. В даному курсі розглянуте питання формування у представників молодіжних центрів розуміння поняття «волонтерство», його видів і особливостей роботи волонтерів в молодіжних центрах. Ми також поговоримо про те, чи можливо створити з волонтерів команду молодіжного центру і як це зробити.

Цей курс допоможе представникам молодіжних центрів отримати знання та навички щодо побудови системної роботи з волонтерами.

Під час курсу спікерами буде піднято наступні теми:

  • Що таке волонтерство? Класифікація
  • Законодавство в сфері волонтерства
  • Де шукати волонтерів?
  • Особливості роботи волонтерів в молодіжних центрах
  • Командоутворення
  • Мотивація волонтерів. Чому вони це роблять?
  • Ведення волонтера в проекті

Для кого цей курс:

Представників, працівників та волонтерів молодіжних центрів

Очікувані результати:

В учасників сформується єдине бачення поняття «волонтерство» і вони добре зрозуміють особливості роботи волонтерів в молодіжних центрах. Та створять план своєї подальшої роботи.

Онлайн-курс створений у межах проєкту «Впровадження мобільного застосунку задля формування культури волонтерства у громадах Луганської та Донецької областей», що реалізовується ГО «Мережа відповідальних» у партнерстві з Асоціацією молодіжних центрів України у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,2 кредитів ЄКТС.

Викладачі:

Олена Подобєд-Франківська – виконавча директорка громадської спілки «Національне українське молодіжне об’єднання – НУМО» та Голова громадської спілки «Асоціація молодіжних центрів України».

Олег Слабоспицький – екс-голова Асоціації молодіжних центрів України, член правління Національного українського молодіжного об’єднання.

Катерина Клюзко – освітня інноваторка та дослідниця. Засновниця та ініціаторка першої в Україні – Школи з громадянської освіти для підлітків «Агенти змін». Дитяча психологиня у напрямку КПТ, освітня тренерка, фасилітаторка, експертка Центру психічного здоров’я та соціального супроводу НаУКМА та Destination imagination.

Сергій Зуєв – керівник «Всеукраїнської організації «КЛАС». Тренер базової тренінг-програми «Молодіжний працівник», тренер авторського курсу «Особливості роботи із соціально-незахищеними верствами населення».

Ніна Гаєвська – тренерка з проєктного менедженту та командотворення. Організаторка та співорганізаторка фестивалів, благодійних концертів, аукціонів, акцій. Серед реалізованих проєктів – благодійний аукціон «7 годин в боротьбі за життя», благодійний концерт з Олегом Скрипкою «Великі французькі вечорниці», фестиваль «Трипільське коло».

Доступний з: 15.07.2021
208
11 занять
33
Теги
Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 1    Average: 5/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.