Зареєструватись show register

Соціальне підприємництво: дизайн-мислення та невизначеність

Соціальне підприємництво стає трендом у світі та Україні. Цей феномен дозволяє побачити майбутнє, де не існує розподілу між бізнесом та громадським сектором, а підприємницька діяльність є усвідомленою і такою, що створює вимірювану соціальну цінність. Соціальне підприємництво є бізнесом завтрашнього дня, тому що дозволяє одночасно генерувати прибуток та вирішувати соціальні проблеми, створюючи безмежний простір для розвитку людського потенціалу. Не дивлячись на існуючі проблеми, в Україні вже успішно працюють десятки соціальних підприємств, досвід яких буде передано в матеріалах курсу.

Цей курс дозволяє не тільки дізнатись про концепцію соціального підприємництва та механізми його роботи, але і отримати практичні навички щодо реалізації власного соціального бізнесу. В цьому нам допоможе методологія дизайн-мислення, що передбачає розвиток творчої енергії в лімітованих часових умовах. Головне завдання дизайн-мислення — зрозуміти те, чого хочуть люди та дати їм це, використовуючи проникливість, спостережлевість та емпатію. На реальних українських прикладах курс проведе вас через всі етапи дизайн-мислення та дозволить розібратися з тим, як саме застосовувати дану методологію для створення власного соціального підприємства.

Ключові теми курсу:

· Створення та вимірювання соціальної цінності

· Планування соціального підприємства

· Ризики для створення соціального підприємства в Україні

· Візія + Місія + Філософія соціального підприємства

· Методологія SEEN та Social Business Model Canvas

· Емпатія

· Виявлення проблем

· Генерування ідей

· Створення прототипу

· Тестування

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,67 кредитів ЄКТС.

Артем Корнецький, доктор філософії, бізнес-консультант, запрошений викладач УКУ, ментор U Open University, дослідник програми Фулбрайта в університеті ДеПоля (Чикаго), член редколегії журналу Management Decision, автор курсу «Соціальне підприємництво» та більше 20 наукових публікацій з бізнесу.

Анастасія Туманова, магістр з інновацій та підприємництва Львівської бізнес-школи, сертифікований тренер. Керівник Лабораторії дизайн-мислення компанії Softjourn. В минулому керівник по роботі з бізнес-партнерами Платформи “Тепле Місто”.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 24    Average: 4.3/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.