Зареєструватись show register

Соціальний капітал

Про курс:

Україна – країна величезних можливостей. Просто іноді ми їх не бачимо, а ще частіше – впевнені, що не в змозі щось змінити, або не маємо на це ресурсів. Насправді ж – найголовніший ресурс у нас є завжди– це можливість людей об'єднуватися навколо ідей і втілювати їх в життя.  Під час курсу ми розберемо  успішні приклади того, як завдяки нестандартному мисленню та співпраці мешканців, забуті Богом селища перетворилися на місця паломництва туристів, стали заможними та знаменитими, а також побачимо, як сьогодні в Україні громади успішно розвивають власні міста без величезних інвестицій та допомоги держави.

Тож цей курс для тих, хто хоче  побудувати краще життя у своїй громаді, але не зовсім розуміє, з чого починати і як правильно організувати процес.

Він буде корисним творчій молоді, громадянським активістам та представникам місцевої влади.

  • Що таке соціальний капітал? Чому в сучасному світі саме він вважається цінним ресурсом, який не можна вичерпати, але можна створити?
  • Як творча енергія та взаємодія між членами громади перетворюється на успішні й цікаві події, що приносять громаді матеріальні й нематеріальні вигоди, або як за допомогою нестандартних ідей робити гроші «з повітря» і пропагувати вічні цінності.
  • Як створити модель ефективної взаємодії громада-влада-бізнес і почати розвивати соціальні й культурні проекти в своєму місті/селі/селищі вже сьогодні без додаткових інвестицій і змін в законодавстві.

Наталія Склярська – спеціаліст з подієвого маркетингу. Професійну діяльність в галузі почала з 1996 року. Працювала в агентствах Ogilvy&Mather, Нavas WW Ukraine, Cheil Communications.  В 2006 – му заснувала власну компанію – агентство GEM. Активно займається проблематикою підвищення туристичної привабливості територій через подієвий маркетинг. Є автором ідеї та організатором культурних подій – «Тбілісоба на Андріївському узвозі», «Казкова зима на Подолі», «Фестиваль культури народів Подолу».

Ідея і координація курсу – Остап Стасів, співзасновник Відкритого у іверситету Майдану, керівник проекту ВУМ online.
Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 6    Average: 4/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.