Зареєструватись show register

Управління проектами

Ключові питання курсу:

  • У чому полягає стратегічна роль проектів в управлінні компанією (організацією)? Яке значення майстерності управління проектами для збільшення конкурентоспроможності компанії?
  • Яке значення мають документи проекту – резюме, картки і журнал ризиків?
  • Як планувати проект – розбиття на етапи і роботи, встановлення взаємозв'язків між роботами, оцінка тривалості робіт, необхідних для виконання ресурсів та їх вартості.
  • Яку роль в проекті відіграють керівник проекту та його спонсор?
  • Як управляти виконанням проекту для зменшення негативного впливу "факторів Мерфі".

Викладач - Cергій Гвоздьов, к.е.н., МВА, Професор бізнесу Київської школи економіки (KSE), основний напрямок робіт пов'язаний із впровадженням методів управління потоками на основі Теорії обмежень (ТОС) і ощадливого виробництва.

З 2004 року по 2010 працював у Києво-Могилянській бізнес школі. Одним з перших фахівців в Україні почав поширювати Теорію обмежень систем (ТОС) як засіб радикального зміцнення бізнесу без залучення капітальних інвестицій. З 2008 по 2010 рік очолював у Києві першу європейську  регіональну Школу Голдратта. З 2011 року дотепер – тьютор в Единбургській школі бізнесу у Східній Європі. З 2015 року – Академічний директор програми МВА у Київській школі економіки.

З 2010 року займається самостійною навчально-консалтинговою практикою. Викладає курси операційного менеджменту й логістики, курс по управлінню інноваційними проектами, проводить корпоративні семінари й тренінги по організації і управлінню рухом товарів у ланцюжках поставок.

Серед  клієнтів – такі компанії, як Kraft Foods Ukraine, Nestle, Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль, Фольксбанк,  Luxoft, ДТЕК, Запорізький трансформаторний завод,  IDS (один з найбільших виробників мінеральної води в Україні), Fast Food Systems (найбільша мережа ресторанів в Україні), «Вересень +» (регіональний дистриб’ютор харчових продуктів),  Avito (регіональний дистриб’ютор Procter and Gamble в Україні), Mенс (мережа салонів мобільного зв’язку) та ін.

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,2 кредитів ЄКТС.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 25    Average: 4/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.