Зареєструватись show register

Вступ до медіації

Про курс:

Цей курс не про йогу, не про медіумів і не про медіа.  Наші зустрічі будуть присвячені ефективним комунікаціям, що дозволяють знайти результат, який всі сторони взаємодії вважають справедливим для себе. В рамках можливостей он-лайн курсу ми будемо намагатися:

  1. Познайомити вас із ключовими факторами успіху - для того, щоб ви визначилися, куди варто рухатися далі, аби навчитися більшого.
  2. Допомогти вам  повірити в метод і полюбити його так само, як його любимо ми.
  3. Допомогти дізнатися про базові  інструменти ефективного управління процесом медіації, управління відносинами і роботи зі змістом проблеми.

Де застосовувати набуті знання?

Будь-де, де є взаємодія. З нами повсякчасно взаємодіють, аби  вплинути на наш вибір і нашу поведінку. Цей курс для тих, хто хоче бути свідомим щодо власних бажань, а також задовольняти свої потреби таким чином, щоб інша сторона також отримала задоволення.  Допомагаючи собі, ви зможете допомагати іншим.   Тому цей курс також для тих, хто дотичний до конфліктних ситуацій, і хоче одним з перших оволодіти інноваційними інструментами виходу зі складних ситуацій. Ми будемо допомагати вам зрозуміти, як рухатися від конфлікту, що вбиває - до конфлікту, що розвиває

Дорослі й підлітки, досвідчені професіонали і молоді фахівці, успішні  люди і ті, хто тільки на шляху до успіху: всі знайдуть для себе щось корисне, як це буває завжди, коли  люди знайомляться з медіацією.

Про що ми хочемо розповісти?

Курс складається з 10 модулів, до викладання яких ми запросили одних з найкращих українських практиків, які застосовують навички медіатора в професійному  і повсякденному житті.  Всі викладачі є медіаторами, які отримали свою кваліфікацію в рамках Міжнародних проектів (Великобританія, Німеччина, США).  Вони розкажуть про:

Основи медіації (Перші чотири модулі): суть методу, робота з інтересами, специфіка процесу; сфери використання. Викладає Галина Єрьоменко – юрист, к.ю.н., Керівник Українського Центру Медіації, ст.н.с. Інституту держави і права НАН України.

Сімейна медіація (П’ятий модуль): особливості процесу сімейної медіації, акценти уваги медіатора в процесах пов’язаних з розлученнями або суперечками щодо дітей. Викладає Ольга Шепель – менеджер, психоаналітик. Заступник Керівника  Українського Центру Медіації.

Специфіка медіації спорів у сфері інтелектуальної власності та інтернет (Шостий модуль): типові  проблеми, з якими стикається медіатор під час переговорів з питань інтелектуальної власності, в т.ч. в інтернеті. Що слід враховувати, щоб з гідністю вийти зі складних ситуацій. Викладає Діана Проценко – юрист,  ст. викладач  ФПвН НаУКМА,  Керівник  Групи посередництва і модерації  НАУКМА, Президент НАМУ.

Організаційна медіація (Сьомий модуль): особливості застосування, чому медіація в організації є майже панацеєю, вартість конфлікту,  система управління конфліктами в організації і місце медіатора в цій системі. Медіація і застосування навичок медіатора: спільне і різниця. Викладає Олена Урусова- HR-менеджер, організаційний консультант.

Медіація у сфері трудових відносин (Восьмий модуль): чому домовлятися краще ніж йти до суду; пріоритетні і приховані інтереси сторін як основні драйвери руху до домовленості та  залучення до процесу переговорів. Викладає Марина Омелінська:   юрист, заступник директора з правових питань ТОВ «РОСТ», медіатор ЦМ при Київській ТПП.

Активне слухання (Дев’ятий модуль): чому у людини два вуха і один рот; чому  слухати іншого – це вигідно і як це робити. Від «що» робити до «як» робити  задля  ефективного результату. Викладає Ольга Шепель, менеджер, психоаналітик. Заступник Керівника  Українського Центру Медіації.

Канали сприйняття і передачі інформації. Різні типи особистостей (Десятий модуль):  чому всі люди сприймають інформацію по-різному, і що зробити  для того, щоб тебе почули. Ключі від воріт різних способів сприйняття. Узнайте, хто Ви перш ніж почати змінювати світ. Викладає: Світлана Чебакова, лікар, менеджер, медіатор УЦМ і ЦМ при Київській ТПП.

Впродовж інтерактивного курсу, Ви зможете

Отримати інформацію про те, що треба  знати і вміти ефективним перемовникам, включаючи медіаторів, а також  отримати певні інструменти ефективних комунікацій, які зможете використовувати  після закінчення курсу.

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,5 кредитів ЄКТС.

Для тих, хто хотів би вдосконалити отримані навички ми створюємо сприятливий режим (включаючи бонусні програми) для  участі  в українських та міжнародних проектах (з Академією Мюнхенської ТПП), які проходять під егідою Українського Центру  Медіації. Пред`явлення сертифікату про завершений online курс є обов`язковим.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 16    Average: 4.1/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.