Зареєструватись show register

Вступ до медіації

Про курс:

Цей курс не про йогу, не про медіумів і не про медіа.  Наші зустрічі будуть присвячені ефективним комунікаціям, що дозволяють знайти результат, який всі сторони взаємодії вважають справедливим для себе. В рамках можливостей он-лайн курсу ми будемо намагатися: 1) познайомити вас з ключовими факторами успіху для того, щоб ви визначилися куди варто рухатися далі аби навчитися більшому; 2) допомогти вам  повірити в метод і полюбити його так само, як його любимо ми; 3) допомогти дізнатися про базові  інструменти ефективного управління процесом медіації, управління відносинами і роботи зі змістом проблеми.

Де застосовувати набуті знання?

Будь-де, де є взаємодія. З нами повсякчасно взаємодіють аби  вплинути на наш вибір і нашу поведінку. Цей курс для тих, хто хоче бути свідомим щодо власних бажань, а також задовольняти свої потреби таким чином, щоб інша сторона також отримала задоволення.  Допомагаючи собі ви зможете допомагати іншим.   Тому цей курс також для тих, хто дотичний до конфліктних ситуацій і хоче одним з перших оволодіти інноваційними інструментами виходу зі складних ситуацій.. Ми будемо допомагати вам зрозуміти як рухатися від конфлікту, що вбиває до конфлікту, що розвиває

Дорослі й підлітки, досвідчені професіонали і молоді фахівці, успішні  люди і ті, хто тільки на шляху до успіху: всі знайдуть для себе щось корисне, як це буває завжди, коли  люди знайомляться з медіацією.

Про що ми хочемо розповісти?

Курс складається з 10 модулів, до викладання яких ми запросили одних з найкращих українських практиків, які застосовують навички медіатора в професійному  і повсякденному житті.  Всі викладачі є медіаторами, які отримали свою кваліфікацію в рамках Міжнародних проектів (Великобританія, Німеччина, США).  Вони розкажуть про:

Основи медіації (Перші чотири модулі): суть методу, робота з інтересами, специфіка процесу; сфери використання. Викладає Галина Єрьоменко – юрист, к.ю.н., Керівник Українського Центру Медіації, ст.н.с. Інституту держави і права НАН України.

Сімейна медіація (П’ятий модуль): особливості процесу сімейної медіації, акценти уваги медіатора в процесах пов’язаних з розлученнями або суперечками щодо дітей. Викладає Ольга Шепель – менеджер, психоаналітик. Заступник Керівника  Українського Центру Медіації.

Специфіка медіації спорів у сфері інтелектуальної власності та інтернет (Шостий модуль): типові  проблеми, з якими стикається медіатор під час переговорів з питань інтелектуальної власності, в т.ч. в інтернеті. Що слід враховувати, щоб з гідністю вийти зі складних ситуацій. Викладає Діана Проценко – юрист,  ст. викладач  ФПвН НаУКМА,  Керівник  Групи посередництва і модерації  НАУКМА, Президент НАМУ.

Організаційна медіація (Сьомий модуль): особливості застосування, чому медіація в організації є майже панацеєю, вартість конфлікту,  система управління конфліктами в організації і місце медіатора в цій системі. Медіація і застосування навичок медіатора: спільне і різниця. Викладає Олена Урусова- HR-менеджер, організаційний консультант.

Медіація у сфері трудових відносин (Восьмий модуль): чому домовлятися краще ніж йти до суду; пріоритетні і приховані інтереси сторін як основні драйвери руху до домовленості та  залучення до процесу переговорів. Викладає Марина Омелінська:   юрист, заступник директора з правових питань ТОВ «РОСТ», медіатор ЦМ при Київській ТПП.

Активне слухання (Дев’ятий модуль): чому у людини два вуха і один рот; чому  слухати іншого – це вигідно і як це робити. Від «що» робити до «як» робити  задля  ефективного результату. Викладає Ольга Шепель, менеджер, психоаналітик. Заступник Керівника  Українського Центру Медіації.

Канали сприйняття і передачі інформації. Різні типи особистостей (Десятий модуль):  чому всі люди сприймають інформацію по-різному, і що зробити  для того, щоб тебе почули. Ключі від воріт різних способів сприйняття. Узнайте, хто Ви перш ніж почати змінювати світ. Викладає: Світлана Чебакова, лікар, менеджер, медіатор УЦМ і ЦМ при Київській ТПП.

Впродовж інтерактивного курсу, Ви зможете

Отримати інформацію про те, що треба  знати і вміти ефективним перемовникам, включаючи медіаторів, а також  отримати певні інструменти ефективних комунікацій, які зможете використовувати  після закінчення курсу.

Для тих, хто хотів би вдосконалити отримані навички ми створюємо сприятливий режим (включаючи бонусні програми) для  участі  в українських та міжнародних проектах (з Академією Мюнхенської ТПП), які проходять під егідою Українського Центру  Медіації. Пред`явлення сертифікату про завершений online курс є обов`язковим.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 13    Average: 4.5/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.