Цей курс не про йогу, не про медіумів і не про медіа. Наші зустрічі будуть присвячені ефективним комунікаціям, що дозволяють знайти результат, який всі сторони взаємодії вважають справедливим для себе. В рамках можливостей он-лайн курсу ми будемо намагатися:
Будь-де, де є взаємодія. З нами повсякчасно взаємодіють, аби вплинути на наш вибір і нашу поведінку. Цей курс для тих, хто хоче бути свідомим щодо власних бажань, а також задовольняти свої потреби таким чином, щоб інша сторона також отримала задоволення. Допомагаючи собі, ви зможете допомагати іншим. Тому цей курс також для тих, хто дотичний до конфліктних ситуацій, і хоче одним з перших оволодіти інноваційними інструментами виходу зі складних ситуацій. Ми будемо допомагати вам зрозуміти, як рухатися від конфлікту, що вбиває - до конфлікту, що розвиває
Дорослі й підлітки, досвідчені професіонали і молоді фахівці, успішні люди і ті, хто тільки на шляху до успіху: всі знайдуть для себе щось корисне, як це буває завжди, коли люди знайомляться з медіацією.
Курс складається з 10 модулів, до викладання яких ми запросили одних з найкращих українських практиків, які застосовують навички медіатора в професійному і повсякденному житті. Всі викладачі є медіаторами, які отримали свою кваліфікацію в рамках Міжнародних проектів (Великобританія, Німеччина, США). Вони розкажуть про:
Основи медіації (Перші чотири модулі): суть методу, робота з інтересами, специфіка процесу; сфери використання. Викладає Галина Єрьоменко – юрист, к.ю.н., Керівник Українського Центру Медіації, ст.н.с. Інституту держави і права НАН України.
Сімейна медіація (П’ятий модуль): особливості процесу сімейної медіації, акценти уваги медіатора в процесах пов’язаних з розлученнями або суперечками щодо дітей. Викладає Ольга Шепель – менеджер, психоаналітик. Заступник Керівника Українського Центру Медіації.
Специфіка медіації спорів у сфері інтелектуальної власності та інтернет (Шостий модуль): типові проблеми, з якими стикається медіатор під час переговорів з питань інтелектуальної власності, в т.ч. в інтернеті. Що слід враховувати, щоб з гідністю вийти зі складних ситуацій. Викладає Діана Проценко – юрист, ст. викладач ФПвН НаУКМА, Керівник Групи посередництва і модерації НАУКМА, Президент НАМУ.
Організаційна медіація (Сьомий модуль): особливості застосування, чому медіація в організації є майже панацеєю, вартість конфлікту, система управління конфліктами в організації і місце медіатора в цій системі. Медіація і застосування навичок медіатора: спільне і різниця. Викладає Олена Урусова- HR-менеджер, організаційний консультант.
Медіація у сфері трудових відносин (Восьмий модуль): чому домовлятися краще ніж йти до суду; пріоритетні і приховані інтереси сторін як основні драйвери руху до домовленості та залучення до процесу переговорів. Викладає Марина Омелінська: юрист, заступник директора з правових питань ТОВ «РОСТ», медіатор ЦМ при Київській ТПП.
Активне слухання (Дев’ятий модуль): чому у людини два вуха і один рот; чому слухати іншого – це вигідно і як це робити. Від «що» робити до «як» робити задля ефективного результату. Викладає Ольга Шепель, менеджер, психоаналітик. Заступник Керівника Українського Центру Медіації.
Канали сприйняття і передачі інформації. Різні типи особистостей (Десятий модуль): чому всі люди сприймають інформацію по-різному, і що зробити для того, щоб тебе почули. Ключі від воріт різних способів сприйняття. Узнайте, хто Ви перш ніж почати змінювати світ. Викладає: Світлана Чебакова, лікар, менеджер, медіатор УЦМ і ЦМ при Київській ТПП.
Отримати інформацію про те, що треба знати і вміти ефективним перемовникам, включаючи медіаторів, а також отримати певні інструменти ефективних комунікацій, які зможете використовувати після закінчення курсу.
Навчальне навантаження курсу відповідає 0,5 кредитів ЄКТС.
Для тих, хто хотів би вдосконалити отримані навички – ми створюємо сприятливий режим (включаючи бонусні програми) для участі в українських та міжнародних проектах (з Академією Мюнхенської ТПП), які проходять під егідою Українського Центру Медіації. Пред`явлення сертифікату про завершений online курс є обов`язковим.
Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.