Зареєструватись show register

Бібліотеки у досягненні Цілей сталого розвитку

Впевнені, що кожен з вас чув, читав, а можливо вже й включений у досягнення Цілей сталого розвитку.

Існує 17 Глобальних цілей. Вони взаємопов’язані — успіх в одній із них залежить від вирішення завдань в інших. До їх досягнення залучаються держава, бізнес і громадянське суспільство усіх країн світу. Кожна з країн має власний контекст - і, відповідно, акцентується на певних цілях.

Чому ми зробили цей курс для бібліотекарів? Як активні громадяни, відповідальні перед наступними поколіннями, ми маємо і можемо щодня робити особистий внесок в реалізацію Цілей сталого розвитку. Але ми ще й бібліотекарі. Маємо щастя та відповідальність працювати в бібліотеках.

Бібліотеки – унікальні соціальні інституції, які можуть бути включені в усі галузі та сфери суспільного життя, і мають великий потенціал долучитися до їхнього інтенсивного поступу. Це ж стосується і досягнення Цілей сталого розвитку. Тут ми спроможні впливати як на виконання завдань на шляху до Цілей, так і на те, щоб до їхньої реалізації долучилося якомога більше людей.

Цей онлайн курс присвячений ролі бібліотек у досягненні Цілей сталого розвитку. Автори курсу в доступній формі пояснюють слухачам сутність кожної Цілі та демонструють можливості й успішні приклади - як бібліотеки сприяють їх досягненню.

Для кого цей курс:

Курс орієнтований на працівників бібліотек всіх видів і типів, які щиро прагнуть зробити свій внесок у досягнення Цілей сталого розвитку у своїх громадах, спільнотах та у глобальному вимірі.

Онлайн-курс розроблений ГО «ВГО Українська бібліотечна асоціація» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Автори курсу:

Оксана Бруй, кандидатка наук із соціальних комунікацій, президентка ГО «ВГО Українська бібліотечна асоціація», директорка Бібліотеки НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»
Ірина Шевченко, кандидатка педагогічних наук, доцентка, віце-президентка ГО «ВГО Українська бібліотечна асоціація», директорка Центру неперервної культурно-мистецької освіти НАКККіМ, Заслужена працівниця культури України
Ярослава Сошинська, кандидатка історичних наук, виконавча директорка ГО «ВГО Українська бібліотечна асоціація», доцентка НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»
Оксана Бояринова, членкиня ГО «ВГО Українська бібліотечна асоціація»
Євгенія Кулик, керівниця центру інформаційної підтримки освіти та досліджень Бібліотеки НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», членкиня ГО «ВГО Українська бібліотечна асоціація»

Навчальне навантаження курсу відповідає 1 кредиту ЄКТС.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 16    Average: 4.3/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.