Зареєструватись show register

Як обрати управителя багатоквартирного будинку

Навчальний курс “Як обрати управителя багатоквартирного будинку” - це 6 максимально корисних безкоштовних лекцій, які допоможуть вам, як співвласникам багатоквартирного будинку, навести в ньому лад та забезпечити його якісне обслуговування.

Якщо компанія, яка утримує ваш будинок, бездіяльна, ви не задоволені послугами, стан будинку погіршується, - час змінити її на проактивних фахівців та ефективно контролювати їхню роботу. Про те, як це зробити - йдеться в пропонованому курсі.

Він призначений для співвласників багатоквартирних будинків та представників ОСББ, а також управителів, які хочуть поглибити свої знання в цій сфері та отримати корисні поради. Курс буде цікавим для всіх, хто бажає дізнатися більше про діяльність управителя, особливості цього статусу, а також отримати покрокову інструкцію залучення управителя для багатоквартирного будинку.

З цього навчального курсу ви дізнаєтеся:

  • хто такий управитель та чим він відрізняється від ЖЕКу “старого зразка”;
  • які вимоги встановлені до статусу управителя, які послуги він надає та як має діяти під час надання послуг;
  • як залучити управителя для багатоквартирного будинку;
  • як діяти, щоб збори співвласників пройшли швидко та успішно;
  • як укласти договір з управителем та контролювати його виконання;
  • як дотримуватися всіх вимог законодавства при зміні управителя та розірванні договору.

Навчальний курс підготовлено в межах проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», що впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Лекторкою навчального курсу є юристка з питань управління житлом Марія Осипчук.

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,15 кредитів ЄКТС.

Висновки, тлумачення й підсумки, озвучені в межах цього навчального курсу та у супровідних матеріалах до нього, жодним чином не відтворюють поглядів IFC, Групи Світового банку чи Швейцарської Конфедерації. Цей навчальний курс є інформаційним та не замінює консультації радника з правових питань або фахівця іншого профілю. На IFC, Групу Світового банку чи Швейцарську Конфедерацію не може бути покладена жодна відповідальність за будь-які збитки, втрати, заподіяну шкоду, боргові зобов’язання та/або будь-які інші можливі наслідки, що виникли через опублікування або використання інформації, озвученої в цьому навчальному курсі. Виключно користувач несе відповідальність і ризики, пов’язані з його використанням.

Зміст навчального курсу захищено авторським правом. Уся інформація та матеріали, використані для підготовки цього навчального курсу, є власністю IFC.

Викладена в межах навчального курсу інформація призначена для загального користування. Навчальний курс розповсюджується за умови, що він не буде продаватися, передаватися в платне користування або використовуватися будь-яким іншим чином з метою отримання прибутку без попередньої письмової згоди IFC. Відтворення, копіювання й поширення навчального курсу та/або його частин у будь-якій формі дозволене з обов’язковим посиланням на цей навчальний курс.

З питаннями щодо змісту навчального курсу, а також задля отримання дозволу на відтворення його частин, будь ласка, звертайтеся за адресою:

Проект «Енергоефективність у житловому секторі України» Офіс представництва IFC в Україні: Дніпровський узвіз, 1, 3-й поверх, м. Київ, 01010, Україна тел.: +38 (044) 490 64 00 (внут. 7914)

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 0    Average: 0/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.