Зареєструватись show register

Формування соціальної поведінки людей з інвалідністю в критичних ситуаціях

Цей курс покликаний поліпшити якість життя осіб з інвалідністю, які проживають в Україні, шляхом створення можливості інклюзивної онлайн освіти з сурдоперекладом і соціально-психологічною підтримкою.

Головна мета курсу - отримання людьми з інвалідністю необхідних знань і умінь для забезпечення своїх базових прав та потреб в умовах пандемії Covid-19 та інших критичних ситуацій.

У період пандемії Covid-19 найбільш незахищеними категоріями населення України стали люди з інвалідністю. Через пандемію люди з інвалідністю втратили можливість задоволення своїх прав і потреб, залишилися в повній соціальної та інформаційної ізоляції. Особливо це стосується осіб з порушеннями мовлення, порушенням слуху, зору та порушеннями інтелектуального розвитку; особливим чином це стосується людей з інвалідністю, які проживають в сільській місцевості. Тому наш онлайн-курс з сурдоперекладом сприятиме формуванню нових навичок поведінки людей з інвалідністю в критичних ситуаціях, а також розробці алгоритмів взаємодії, взаємодопомоги та реагування, та формуванню критичного мислення.

Курс містить наступні блоки:

  • Кризи – виклики для кожного;
  • Як вести себе під час пандемії (індивідуальний захист, задоволення базових потреб та пошук достовірної інформації);
  • Сучасні інформаційні технології на допомогу людям з інвалідністю;
  • Соціально-психологічна підтримка людей з інвалідністю в період кризи (включаючи інформаційні технології).

Курс створений у рамках реалізації проєкту ГО «Паросток» «Інформаційна підтримка людей з інвалідністю в період пандемії COVID-19 та інших соціальних викликів в Україні» за фінансової підтримки фінського Фонду Abilis.

 Навчальне навантаження курсу відповідає 0,1 кредитів ЄКТС.

Автори та викладачі курсу:

Ірина Саранча – голова правління Громадської організації Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозабезпечених категорій молоді  «Паросток», старший викладач кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, кандидат педагогічних наук, експертка з питань інклюзивної освіти та соціальної інклюзії осіб з інвалідністю.

Олена Смірнова  – практичний психолог, асистент керівника, модератор, проектний та інформаційний менеджер Громадської організації Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозабезпечених категорій молоді  «Паросток», експертка з питань  соціальної інклюзії осіб з інвалідністю.

Наталія Кравцова – перекладач жестової мови зі стажем 16 років. Має величезний досвід перекладу на жестову мову  на телебаченні, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та фестивалях, концертах, конференціях, тренінгах, семінарах тощо. Приймала участь у міжнародних проектах, зйомках у кількох телепередачах.

Оксана Чорна – керівнник Громадської організації “Можливо все!”. Керівник проекту РозвитОк НUB. У 2019 році здобула ступінь магістра у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю “Психологія” на факультеті корекційної та інклюзивної педагогіки та психології.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 5    Average: 3.6/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.