Зареєструватись show register

Енергоефективність багатоквартирного будинку в дії

Ви живете в багатоповерхівці. Ви багато платите за опалення. В вашій квартирі холодно або занадто тепло. А чи можна платити – менше, а жити – краще? Відповідь: так. Мешканці більш ніж тисячі українських багатоповерхівок скористались порадами експертів IFC “Енергоефективність у житловому сектору України” та тепер зустрічають зиму в комфорті: для гаманця і для життя.
Команда IFC за підтримки Швейцарської конфедерації та ВУМ готові розповісти вам всі секрети. Курс «Енергоефективність багатоквартирного будинку в дії» спрямує вас на шляху модернізації вашого житла.
Лише практичні рекомендації, перевірені досвідом роботи саме в українських реаліях. Ми знаємо, як скоротити споживання енергії та зменшити суми в квитанціях, збільшивши комфорт.

Курс побудований на реальних прикладах термомодернізації багатоповерхівок силами мешканців. Ці люди скористалися можливостями залучення банківського фінансування та підтримки з державної і місцевої програм енергоефективності. І таких прикладів станом на вересень 2017 року в Україні вже більше тисячі. Завдяки цим заходам, поліпшити свої умови проживання та суттєво заощадити на опаленні змогли понад півмільйона громадян України (деталі щодо таких проектів - див. http://tvoeosbb.org/ )

Мета нашого курсу – підтримати вас на шляху впровадження енергоефективних заходів у своїх багатоквартирних будинках. Ми надамо вам практичні рекомендації, як скоротити споживання енергії та зменшити суми в квитанціях. Завдяки нашому курсу ви познайомитеся з людьми, які вже пройшли цей шлях і готові ділитися власним досвідом, а також з мережею консультантів, готових допомогти вам у впровадженні енергоефективних заходів у ваших багатоквартирних будинках.

Слухачі курсу зможуть краще розібратися в таких питаннях:

  • де у багатоповерхівці втрачається тепло та яких основних заходів слід вжити, щоб заощадити енергію та ресурси;
  • як правильно впроваджувати енергоефективні заходи: як модернізувати систему опалення і яку економію це дасть; як вибрати енергоефективні вікна та двері; як утеплити будинок і чому варто інвестувати у модернізацію освітлення у місцях загального користування;
  • за рахунок яких джерел можна провести термомодернізацію багатоповерхівки; як використати банківське фінансування та підтримку державної/місцевих програм енергоефективності.

Курс підготовлено за підтримки проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» IFC (група Світового банку), що здійснюється за фінансування Швейцарської Конфедерації.

   

Викладачi:

Софія Лінн – Керівник проекту «Енергоефективність в житловому секторі» (IFC, World Bank Group)

Микола Ільїнов – Експерт з банківського фінансування проекту «Енергоефективність в житловому секторі» (IFC, World Bank Group), керівник Центру ЕЕ АБ «УКРГАЗБАНК» (2015-16)

Наталя Ільїна – Координатор курсу, менеджер тренінгових програм проекту «Енергоефективність в житловому секторі» (IFC, World Bank Group)

Петро Лавринюк – Експерт у Волинській області проекту «Енергоефективність в житловому секторі» (IFC, World Bank Group), Голова Волинської обласної Ради голів ОСББ

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 3    Average: 5/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.