Зареєструватись show register

Енергоефективність багатоквартирного будинку в дії

Ви живете в багатоповерхівці. Ви багато платите за опалення. В вашій квартирі холодно або занадто тепло. А чи можна платити – менше, а жити – краще? Відповідь: так.
Мешканці більш ніж тисячі українських багатоповерхівок скористались порадами експертів IFC “”Енергоефективність у житловому сектору України” та тепер зустрічають зиму в комфорті: для гаманця і для життя.

Команда IFC за підтримки Швейцарської конфедерації та ВУМ готові розповісти вам всі секрети. Курс «Енергоефективність багатоквартирного будинку в дії» спрямує вас на шляху модернізації вашого житла.

Лише практичні рекомендації, перевірені досвідом роботи саме в українських реаліях. Ми знаємо, як скоротити споживання енергії та зменшити суми в квитанціях, збільшивши комфорт.

Курс побудований на реальних прикладах термомодернізації багатоповерхівок силами мешканців. Ці люди скористалися можливостями залучення банківського фінансування та підтримки з державної і місцевої програм енергоефективності. І таких прикладів станом на вересень 2017 року в Україні вже більше тисячі. Завдяки цим заходам, поліпшити свої умови проживання та суттєво заощадити на опаленні змогли понад півмільйона громадян України.

Мета нашого курсу – підтримати вас на шляху впровадження енергоефективних заходів у своїх багатоквартирних будинках. Ми надамо вам практичні рекомендації, як скоротити споживання енергії та зменшити суми в квитанціях. Завдяки нашому курсу ви познайомитеся з людьми, які вже пройшли цей шлях і готові ділитися власним досвідом, а також з мережею консультантів, готових допомогти вам у впровадженні енергоефективних заходів у ваших багатоквартирних будинках.

Слухачі курсу зможуть краще розібратися в таких питаннях:

  • де у багатоповерхівці втрачається тепло та яких основних заходів слід вжити, щоб заощадити енергію та ресурси;
  • як правильно впроваджувати енергоефективні заходи: як модернізувати систему опалення і яку економію це дасть; як вибрати енергоефективні вікна та двері; як утеплити будинок і чому варто інвестувати у модернізацію освітлення у місцях загального користування;
  • за рахунок яких джерел можна провести термомодернізацію багатоповерхівки; як використати банківське фінансування та підтримку державної/місцевих програм енергоефективності.

Курс підготовлено за підтримки проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» IFC (група Світового банку), що здійснюється за фінансування Швейцарської Конфедерації.Swiss_logo

 

Організатори та викладачі курсу:

Наталья_Ильина

Наталя Ільїна

Координатор курсу, менеджер тренінгових програм проекту «Енергоефективність в житловому секторі» (IFC, World Bank Group)

Софія Лінн

Керівник проекту «Енергоефективність в житловому секторі» (IFC, World Bank Group)

Софія Лінн
Фото Ильинов2

Микола Ільїнов

Експерт з банківського фінансування проекту «Енергоефективність в житловому секторі» (IFC, World Bank Group), керівник Центру ЕЕ АБ «УКРГАЗБАНК» (2015-16)

Петро Лавринюк

Експерт у Волинській області проекту «Енергоефективність в житловому секторі» (IFC, World Bank Group), Голова Волинської обласної Ради голів ОСББ

Петро Лавринюк2
Доступний з: 26.10.2017
85
0 занять
0
Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 4    Average: 4.5/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.