Зареєструватись show register

Цифрова безпека та комунікація в онлайні

Навички активного спілкування через соціальні мережі сьогодні потрібні кожному. Facebook, Twitter, YouTube та інші мережі вже давно вийшли за рамки особистого спілкування, і є потужними комунікаційними платформами, які допомагають як побудувати власний бренд, так і бути віртуальним представництвом для державних, бізнесових, громадських організацій. Але при цьому варто не забувати про цифрову безпеку та вміло користуватися пристроями, які ви застосовуєте у такій комунікації.

У нашому курсі ми об’єднали два напрями: спілкування в онлайні та цифрову безпеку, аби ви могли навчитися ефективно комунікувати і водночас не ризикувати особистими даними.

Для себе ви дізнаєтесь:

  • як соціальні мережі можуть допомогти вам в роботі,
  • як реагувати на негативні коментарі та вийти з комунікаційної кризи,
  • які є приховані можливості Facebook, Twitter чи YouTube, що допоможуть вам у роботі,
  • як захистити листування та особисті файли від небажаного поширення,
  • як обрати досконалі паролі та де їх зберігати,
  • як налаштувати комп’ютер для безпечної роботи в Інтернеті.

В основу курсу покладено більш як 100 годин навчальних тренінгів для народних депутатів та помічників (комітети та апарат Верховної Ради України), які ми вже провели в рамках Програми USAID Рада, що виконує Фонд Східної Європи разом із ГО «Інтерньюз-Україна» та партнерами. Для вас ми зібрали найкорисніші поради та інструменти, про які розповідали під час тренінгів, і об’єднали в онлайн курс «Цифрова безпека та комунікація в онлайні».

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,2 кредитів ЄКТС.

Автори курсу:

Віталій Мороз

Керівник програм нових медіа в ГО “Інтерньюз-Україна”, відповідає за розвиток інноваційних освітніх проектів для журналістів та громадянського суспільства. Станом на вересень 2018 року вів проект з адвокації вільного інтернету в Україні та Школу цифрової безпеки DSS380. У 2016 році Віталій виступив співавтором двох онлайн-курсів на платформі ВУМ – “Верифікація в Інтернеті” (лінк) та “Як розуміти соціальні мережі. Курс для журналістів” (лінк). У листопаді 2017 він увійшов до списку New Europe 100 інноваторів Центрально-Східної Європи від The Financial Times, Google, Res Publica та Visegrad Fund.

Дмитро Тужанський

Консультант та медіатренер з 10-річним практичним досвідом у журналістиці (новинній та аналітичній), рекламі та маркетингу (цифрові комунікації, робота з такими брендами, як «Київстар», «Discovery Channel», «Microsoft Україна» та ін.). Спеціалізація: контент, монетизація, ньюзрум, ЗМІ-стартапи, медіастратегії, брендинг, інформаційна безпека. Співпрацює як консультант з Internews Україна та Internews Network, Офісом ОБСЄ в Україні, National Endowment for Democracy, Міжнародною організацією з міграції, East Europe Foundation. Є політичним оглядачем, пише для видань Європейська Правда, Lb.ua. Спеціальний інтерес – Європейський Союз та українсько-угорські відносини. Є засновником регіонального путівника «Varosh».

Павло Белоусов

Координатор проектів, має більш як 7-річний досвід роботи в громадському секторі. Експерт у питаннях: цифрова безпека, управління проектами, копірайтинг.

Ольга Гуртовенко

Координаторка проектів та експертка з цифрової безпеки з більш як 4-річним досвідом роботи в ГО. Працювала з Представництвом ЄС, Solidarity Fund PL та eQualit.ie (Монреаль, Канада). Компетентна в цифровій безпеці, управлінні проектами, SMM, комунікаціях, інформаційній підтримці та копірайтингу.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 20    Average: 4.1/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.