Зареєструватись show register

Побудова кар’єри

Про курс:

Цей курс про те, як будувати власну кар’єру. На жаль, наша освітня система навчає дітей величезній масі речей, які їм ніколи не знадобляться, і які більшість з них забуває вже на виході зі школи або ВНЗ. Але в жодній школі немає курсу про те, як будувати відносини із власним начальником, чи що робити у випадку, якщо вас звільнили – тобто речам, що знадобляться практично всім.

Мене звуть Дмитро Савочкін, я керівник служби персоналу великої міжнародної компанії, і працюю в сфері керування персоналом останні 14 років. Я займався наймом, навчанням, мотивуванням та звільненням людей, і постійно стикався із тим, що працівники не розуміють часто навіть самих основ того, що таке робота, і як треба займатися власним розвитком. Роками відповідаючи на питання про те «а що...?», «а як...?», «а куди...?», я дійшов висновку, що мені буде легше один раз відповісти на всі питання в одному відкритому он-лайн курсі.

Для кого цей курс:

Цей курс для студентів, та абітурієнтів, що тільки обирають майбутню професію, молодих професіоналів, спеціалістів з досвідом, новопризначених керівників та досвічених управленців. Він для всіх, хто опікується питанням свого професійного життя та розвитку, і з рештою – загалом свого життя.

Структура курсу:

Курс складається з 5 тижнів:

– Початок кар’єри

– Побудова робочого процесу

– Керування собою

– Розвиток кар’єри

– Кар’єра та вік

Перший тиждень присвячений поняттю «роботи», сучасній трансформації економіки та іншим міркуванням, що дозволять вам правильно обрати для себе професійний шлях.

Другий тиждень розповідає багато банальних, але часто невідомих людям речей про те, як будувати власний робочий процес, співпрацю з іншими та балансувати різні аспекти свого життя.

Третій тиждень повністю присвячений надзвичайно цікавій темі власної мотивації та демотивації, слабкостям, що не дають вам досягати ваших цілей, та боротьбі з ними.

Четвертий тиждень присвячений власному розвитку, кар’єрним змінам та різним факторам, важливим для розбудови вашої кар’єри.

І, нарешті, п’ятий тиждень роздивляється кар’єру в розрізі різних етапів життя, і найважливіших факторів, що відіграють роль у тому чи іншому віці.

Перший та останні тижні відносно невеликі, проте другий та четвертий містять достатньо багато матеріалу, а в центральному, третьому тижні я (на мою думку) навіть трохи переборщив – матеріалу було надто багато, і він весь був надто корисним та цікавим, з моєї точки зору, щоб щось викинути.

 Як користуватися курсом:

Я усвідомлюю, що в таких речах, як особистісний розвиток, не існує one size fit all (одного розміру, що підійшов би до будь-якої ноги). Найкраще, звичайно, слухати курс модуль за модулем, і вирішувати тестові завдання (бо вони змушують вас згадувати матеріал, і, таким чином, сприяють запам’ятовуванню). Але якщо вам цікаві тільки якісь конкретні речі, ви можете спокійно прослухати те, що вам потрібно, ігноруючи решту. Пам’ятайте, що це не академічний курс, і його ціль – не завантажити вашу голову знаннями, а, скоріше, дати вам корисні практичні інструменти та – в ідеалі – змінити вашу поведінку таким чином, щоб ви змогли ефективніше досягати власних цілей.

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,65 кредитів ЄКТС.

Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 20    Average: 4.6/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.