Зареєструватись show register

Основи реформи охорони здоров’я з допомогою eHealth (для головних лікарів)

Навчальний курс ознайомить вас із основами реформи системи охорони здоров’я, зокрема її переходом на нову модель фінансування та на нову електронну систему. Пояснить, як побудована національна електронна система охорони здоров’я – e-health, та чому варто приєднатися до неї. А також, що таке центральна база даних, медичні інформаційні системи (МІС) та багато іншого.

Даний навчальний модуль є частиною курсу «Основи реформи охорони здоров’я з допомогою eHealth». Його початок шукайте на навчальній платформі EdEra .

Програма курсу:

Тема 1: Основи реформи eHealth

Тема 2: Переваги для головних лікарів та лікарів

https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:ULEAD_EGA_eHealth_EdEra+EHealth101+2018/about

Тема 3: Медичні інформаційні системи (МІС)

https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:ULEAD_EGA_eHealth_EdEra+EHealth101+2018/about

Тема 4: Організація роботи з МІС (для керівників медичних закладів)

Навчальний модуль створений також з метою тестування такого формату навчання. Тому після завершення навчання на вас чекатиме форма зворотного зв’язку. Просимо заповнити її, аби ми могли вдосконалювати освітні матеріали та робити їх більш зручними для навчання.

Підписуючись на цей курс, ви погоджуєтесь на збір персональних даних з метою їх статистичної обробки та аналізу для програми "U-LEAD з Європою", конфіденційність ваших даних зберігається.

Курс «Основи реформи охорони здоров’я з допомогою eHealth» розроблено Відкритим Університетом Майдану (ВУМ) та EdEra за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у співпраці з естонським агентством eGovernance Academy.

Цей курс було підготовлено за підтримки Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції. Зміст цього курсу є виключною відповідальністю її авторів та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «U-LEAD з Європою», Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.

Доступний з: 10.01.2019
440
6 занять
85
Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 3    Average: 5/5]

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.