Соціологи твердять, що 60% дорослих жителів України у 2018-му році не прочитали жодної книжки. Для когось це – жахливий жах і падіння культурного рівня, а для когось – виклик, безмежні можливості та величезна аудиторія, яку можна і треба залучити до сприйняття та споживання літератури в усіх її виглядах та проявах.
Що таке успішні літературні проекти в наших реаліях? Що робити, якщо до бібліотеки ніхто не ходить? Де шукати гроші на видавництво? Як поєднати творчість та звітність? В цьому курсі ми зібрали фахівців, які знають відповіді на ці питання та із задоволенням поділяться з вами.
В рамках курсу фахівці у галузі проектного та грантового менеджменту, видавничої справи, маркетингових комунікацій та культурних інновацій поділяться з вами власними знаннями та досвідом, навчать створювати та управляти успішними проектами розвитку літературної та видавничої справи у вашій громаді, ви дізнаєтеся про наявні ресурси та можливості для розширення сектору.
Люсьєна Шум – Виконавча директорка БО «Благодійний фонд «Бібліотечна країна», фахівчиня із впровадження культурних інновацій в бібліотечній справі. Реалізовані проекти: «Жива сучасна бібліотека» (Донецька, Луганська обл.), «Трансформація бібліотек в сучасні центри розвитку громад» в Тернопільській обл., фотовиставка «Відродження бібліотек сходу України», «Підтримка бібліотек переміщених університетів Сходу та Криму», «Зелена бібліотека». Співавторка проекту «Київ читає».
Богдана Романцова – Редакторка видавничих проектів у видавництві «Темпора». Літературна критикиня. Лекторка на постійній основі і кураторка «Річного курсу письменницької майстерності» від проекту «Літосвіта», лекторка на постійній основі лекційно-освітнього проекту «Nobilitet», кураторка дискусійного проекту «Діалоги про» і Читацького клубу ЛітАкценту, авторка лекції «Як видати книгу: покрокова інструкція». Учасниця журі премій: «ЛітАкцент року», «Книжка року Espreso».
Сергій Потапов – Спеціаліст із проектного менеджменту з більше ніж 15-річним досвідом роботи в комерційних компаніях. Тренер програми «Формула Успішного Управління Проектами», викладач Львівської Бізнес Школи, Единбурзької бізнес школи, школи управління Українського Католицького Університету, консультант з проектного управління Національного банку України, Міністерства охорони здоров’я, МінРегіонБуду, Фонду Енергоефективності.
Олександр Бабій – Автор тренінгів та навчальних курсів з фандрейзингу, маркетингу та соціального підприємництва (для ПРООН, Клубу Сталого Бізнесу, Української соціальної Академії, інших). Консультант з розробки і реалізації програм та донорської координації офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Розробник та автор курсів платформи з он-лайн-навчання та консультування для неприбуткових організацій.
Наталія Склярська – Спеціалістка із маркетингових комунікацій, подієвого маркетингу, зв’язків із громадськістю. Працювала в медіа, дипломатичних установах, представництвах найбільших світових мереж рекламних агенцій в Україні. Викладачка подієвого маркетингу та маркетингових комунікацій у kmbs, Школі рекламних технологій, Marketing school StudPoint, КНУКіМ. Засновниця та продюсерка фестивалів «Тбілісоба на Андріївському узвозі», «Фестиваль культури народів Подолу», продюсерка проекту «Арт в Катакомбах». Авторка курсу «Соціальний капітал громади» для Відкритого університету Майдану.
Олександра Бакун – Ресурсна директорка ГО “Агенція Розвитку Громадянського Суспільства”. Бізнес-тренерка і тренерка Ресурсного Центру Єврокомісії SALTO-TOY, фандрайзерка, Amazon-видавець. Олександра працює з текстом та словом на багатьох рівнях та різними мовами. Вже у 12 років була випускаючим коректором та журналістом у юнацькій газеті. За фахом – перекладачка, що допомагає їй і в освітній діяльності в різних країнах Європи, від Норвегії й Кіпру до Боснії та Азербайджану, і в субтитруванні серіалів Netflix, і редагуванні перекладів коміксів Marvel. Вже три роки пані Бакун допомагає авторам з різних країн світу друкувати та розповсюджувати свої художні твори англійською мовою на сайті Amazon. Олександра також пише та самостійно видає книжки у жанрі міського фентезі під американським псевдонімом.
Навчальне навантаження курсу відповідає 0,35 кредитів ЄКТС.
Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.