Зареєструватись show register
Loading Події

<< Усі Події

Мислити критично – це…? 

Жовтень 5, 2017 | 19:00 | Київ

Деталі

Початок:

Жовтень 5, 2017 | 19:00

Закінчення:

Жовтень 5, 2017 | 21:00

Категорія події:

Лекторій

Організатор

ВУМ

Телефон:

+38 050 338-88-43

Електронна адреса:

vum@vumonline.ua

Місце проведення:

Реанімаційний Пакет Реформ

вул.Ольгинська, 6, Київ

Нам “вішають лапшу на вуха” тільки тому, що ми самі дозволяємо це робити. Шалений потік інформації з різних ЗМІ та Інтернету – це головна «зброя», яку використовують проти нас щодня. Ефективність цієї «зброї» залежить від того, наскільки людина вміє піддавати сумніву отриману інформацію, тобто вміє мислити критично. Саме відсутність навичок критичного мислення у більшості українців грає на руку політикам. Вони успішно маніпулюють суспільною свідомістю, вводять в оману і, зрештою, роблять все на свою користь. Доказом того, що в них це добре виходить, є той стан, в якому зараз знаходиться Україна.


Що значить – мислити критично? Чому так важко набути цих навичок? Як позбавитись застарілих шаблонів мислення? Про це поговоримо під час лекторію.


Публічний лекторій проводиться з метою підтримки ВУМ на Спільнокошті. Квиток на нього = внесок на Big Idea: https://biggggidea.com/project/vum/. Розмір внеску: до 25 вересня включно – від 200 грн., з 26 вересня – від 250 грн. Після здійснення оплати зареєструйтесь (натисніть кнопку «Зареєструватися» на цій сторінці). 

Спікери лекторію:

  • Олексій Карачинський – військовий психолог, психотерапевт, співзасновник «Театру Переселенця», соавтор курсу «Вступ до критичного мислення» на ВУМ online.
  • Ярослав Юрчишин – громадський діяч, експерт у галузі адвокації та боротьби з корупцією, виконавчий директор Transparency International Ukraine, співголова Ради коаліції Реанімаційний Пакет Реформ.

Місце проведення: Реанімаційний Пакет Реформ, Київ, вул. Ольгинська, 6, 2 поверх, оф. 21.

Усі доброчинці, які вже підтримали проект ВУМ на Big Idea і обрали у подарунок будь-яку лекцію, але не відвідали жодного заходу ВУМ, автоматично мають можливість відвідати лекторій. Необхідна тільки реєстрація.